Konaklama

Aşkı her noktasıyla yaşayın

Saint Star Hotel Kemer'de egzotik bir kaçamak noktası. Her şey dahil tatilde özenle hazırlanmış odalarda beklenmeyeni bekleyin. Daima her şeyin en iyisi sunulan bir tatilde, tüm hizmetler size uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Swimup Oda

Swimup Oda, sıradan Comfort odalardan farklıdır. Sıradandan, sıra dışı otel deneyimine bir kaçış. Aşk ve tutkunun mükemmel karışımını yaşayın.

Maks 2

22 m2

Duş

Minibar

Led TV

Dahası

Swimup Oda Daha Fazlası

Comfort Süit Oda

Geniş ve ferah odalar sizi bekliyor. Konuklarımıza stil ve rahatlığı bir arada sunuyoruz. Umduğunuzdan fazlasını bulacaksın çünkü aşk çok daha fazlasını hak eder. Hazzı uçlarda yaşayın.

Maks 2

35 m2

Duş

Minibar

Led TV

Dahası

Comfort Süit Oda Daha Fazlası

Standart Oda

Sürdürülebilirliğin konfor ve lüksle buluştuğu Standart Odamızla tanışın! Yetişkinler için özel olarak tasarlanmış otel odamız, aşk ateşiniz için dingin bir sığınak sunuyor.

Maks 2

16 m2

Duş

Minibar

Led TV

Dahası

Standart Oda Daha Fazlası

Comfort Oda

Bir aşık olarak Comfort odalarımızda hazzın tadını çıkarın. Sizi, her anın sevginizi ve şefkatinizi ateşlemek için tasarlandığı bir tutku ve yakınlık alemine götürmemize izin verin.

Maks 2

22 m2

Duş

Minibar

Led TV

Dahası

Comfort Oda Daha Fazlası

7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti

Çağrı merkezimizi arayarak hemen indirimler, özel teklifler ve tasarruflardan faydalanarak rezervasyon yapabilirsiniz. Özel tekliflerden yararlanmak ve tatilinize ilk adımı atmak için hemen bizi arayın.